7. ročník

Český jazyk a literatura

Anglický jazyk

Německý jazyk

Procvičování němčiny:

  • Aplikace do mobilního telefonu „Deutschtrainer A1“ –  procvičování němčiny na úrovni A1, tedy látka učebnice PRIMA A1 a A1 -2 (čísla, časové údaje, slovní zásoba atd.), pro Android zde für Android.
  • deutsch.info

    www.deutsch.info

    Online program zdarma pro výuku němčiny s využitím moderních didaktických prostředků a zároveň praktických informací o životě a práci v Německu a Rakousku. Tato platforma získala 1. místo v soutěži www.webseitedesjahres.de v kategorii vzdělávání.

Ruský jazyk

  • Připravujeme

Matematika

Fyzika

Vím proč – O projektu

Fyzika není ani předmětem pro „vyvolené“ a šprty, ani předmětem mágů a kouzelníků. Není neproniknutelná, ani tajemná, a tak z ní není potřeba mít strach. Nevěříš? Dokážeme ti to! Často slýcháme, že žáci považují fyziku za jeden z nejsložitějších předmětů a hodiny fyziky za ty nejnudnější. Přitom pochopit fyzikální zákonitosti nemusí být vůbec těžké. Fyzika není žádná složitá věda. Každý fyzikální jev má své logické vysvětlení a ke všemu se dá skvěle předvést názorným pokusem. Nechceme tě trápit nudnými vzorečky, máme pro tebe mnohem lepší způsob, jak fyziku prokouknout. Objev ji prostřednictvím pokusů. Pokusy natočené jako krátká videa jsou podle nás tou nejjednodušší a zároveň nejzábavnější cestou, jak do tajů fyziky proniknout. Z domácího počítače, iPadu, či mobilu. Pokusy máš nadosah kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv.

Odkaz na vide z portálu VÍM PROČ – naleznete ZDE

Pracovní listy na procvičování látky 7. ročníku najdete ZDE

Procvičování převodů jednotek naleznete ZDE

Přírodopis

  • Připravujeme

Zeměpis

Dějepis

  • Připravujeme