8. ročník

Český jazyk a literatura

 • Připravujeme

Anglický jazyk

Další cizí jazyk (Německý | Ruský)

Německý jazyk

Procvičování němčiny:

 • Aplikace do mobilního telefonu „Deutschtrainer A1“ –  procvičování němčiny na úrovni A1, tedy látka učebnice PRIMA A1 a A1 -2 (čísla, časové údaje, slovní zásoba atd.), ke stažení zdarma iPhone zde für Ihr iPhone  a pro Android zde für Android.
 • deutsch.info

  www.deutsch.info

  Online program zdarma pro výuku němčiny s využitím moderních didaktických prostředků a zároveň praktických informací o životě a práci v Německu a Rakousku. Tato platforma získala 1. místo v soutěži www.webseitedesjahres.de v kategorii vzdělávání.

   

 • Kurz němčiny zdarma – on-line:

         http://www.langmaster.cz/comcz/german/home.htm

 

 

 

Matematika

Fyzika

Vím proč – O projektu

Fyzika není ani předmětem pro „vyvolené“ a šprty, ani předmětem mágů a kouzelníků. Není neproniknutelná, ani tajemná, a tak z ní není potřeba mít strach. Nevěříš? Dokážeme ti to! Často slýcháme, že žáci považují fyziku za jeden z nejsložitějších předmětů a hodiny fyziky za ty nejnudnější. Přitom pochopit fyzikální zákonitosti nemusí být vůbec těžké. Fyzika není žádná složitá věda. Každý fyzikální jev má své logické vysvětlení a ke všemu se dá skvěle předvést názorným pokusem. Nechceme tě trápit nudnými vzorečky, máme pro tebe mnohem lepší způsob, jak fyziku prokouknout. Objev ji prostřednictvím pokusů. Pokusy natočené jako krátká videa jsou podle nás tou nejjednodušší a zároveň nejzábavnější cestou, jak do tajů fyziky proniknout. Z domácího počítače, iPadu, či mobilu. Pokusy máš nadosah kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv.

Odkaz na vide z portálu VÍM PROČ – naleznete ZDE

Chemie

Periodická tabulka prvků

Procvič si chemické názvosloví

Otestuj své vědomosti

Encyklopedie

Multimediální učebnice chemie

Nezkreslená věda na kanále youtube

Přírodopis

 • Připravujeme

Zeměpis -domácí přípravu podpořte prací s atlasem 🙂

Dějepis

 • Připravujeme